image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Spektakl w Teatrze Kwadrat

Spektakl w Teatrze Kwadrat pt.: „Berek czyli upiór w moherze” 26.06.2013

 

Ostatnim naszym wyjściem kulturalnym w tym roku akademickim będzie spektakl w Teatrze Kawdrat pt.: "Berek czyli upiór w moherze".

Data: 26 czerwca (środa) godz.19.30 

W dniu spektaklu spotykamy się przed kościołem o godz. 18.50.

 

Informacje o spektaklu:

Typowy polski blok. Typowe malutkie mieszkania.

W jednym z nich – typowy „moherowy beret”. W drugim – typowy gej. Ona jest już na emeryturze. Jej życie koncentruje się wokół telewizji, toruńskiego radia, religii oczywiście, i córki, która wyprowadziła się z domu i praktycznie zerwała kontakty z matką.

On rozpaczliwie szuka miłości. Akceptuje swoją orientację, ale nie potrafi odnaleźć swojej drugiej połowy i nawiązać żadnej trwałej relacji emocjonalnej. Jego gorączkowe poszukiwania „Księcia z Bajki” sprowadzają się do serii przygodnych kontaktów seksualnych.

Oboje są samotni i nieszczęśliwi. Oboje się nienawidzą. I to jak się nienawidzą! Anna obwinia Pawła za całe zło i zepsucie, on widzi w niej uosobienie hipokryzji i religijnego fanatyzmu. Oboje zatruwają sobie nawzajem życie ze wszystkich sił, prześcigając się w wymyślaniu coraz bardziej dokuczliwych złośliwości. Nakręcająca się spirala nienawiści musi doprowadzić wreszcie do nieoczekiwanego zwrotu akcji, który z pewnością wielu zaskoczy.

Czas trwania spektaklu: ok. 2 godz. (z 15 min. przerwą)

Teatr Kwadrat
ul. Marszałkowska 138, (tuż przy wyjściu z metra, stacja Świętokrzyska)

Warszawskie Laboratorium Wiary 2013

Badźcie Świadkami Wiary  - pod takim hasłem w sobotę, 6 kwietnia 2013 roku w godz. 12.00 - 15.00 w teatrze Roma przy ul. Nowogrodzkiej spotka się młodzież diecezji warszawskiej. Będzie to coroczne spotkanie z cyklu Warszawskiego Laboratorium Wiary.

W programie znajdzie się spektakl "Teatru A" pt. Pelikan, spotkanie przesiaknięte będzie tekstami bł. Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecie w kontekście ich przesłania do młodych.

WEJŚCIÓWKI DO ODEBRANIA U JOANNY TROCHIMIUK

Koncert Debiuty 14 IV 2013 im. Moniki Brzozy

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT DEBIUTY 2013 u JOANNY TROCHIMIUK 

14 kwietnia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach odbędzie się III edycja koncertu DEBIUTY im. Moniki Brzozy.

 

Konkurs ma na celu promocję młodych zespołów grających muzykę chrześcijan. W tegorocznej edycji wystąpią: Hiob, Kanaan i Kuba Kornacki, Twoje Niebo oraz zwycięzcy Debiutów 2012: StronaB.

 

Koncert poprowadzi Łukasz Sośniak z GospelBox. Na stroniewww.koncertdebiuty.pl można otrzymać bezpłatne zaproszenia na koncert DEBIUTY 2013. Aby nabyć wejściówkę należy wcześniej wypełnić formularz zgłoszenia. Zaproszenia będzie można odebrać w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy ul.Dewajtis 3.

 

Czytaj o koncercie 2 tm 2,3 >>>

Czytaj więcej: Koncert Debiuty 14 IV 2013 im. Moniki Brzozy

2017  Duszpasterstwo Młodzieży parafii św. Stanisława Kostki w Warszawie   globbers joomla template